MÖBLER / Bord / Skrivbord 5572661
nr 557 2661
Skrivbord
Åldringsmålad, 1890-tal, längd: 116, djup: 58, höjd: 78
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 december 2008
kl 17:31:53
750 kr
1.100 kr